MENU
Kilka słów o sobie

Witam, nazywam się Tomasz Jargieło. Fotografia jest moją pasją już od dawna. Jakiś czas temu postanowiłem zająć się tym zawodowo i tak oto jestem fotografem ślubnym. To tylko tak krótko na wstępie.

Obecnie mieszkam w Lublinie i fotografuję na terenie całego województwa lubelskiego. Posiadam uprawnienia do fotografii w obiektach sakralnych w Archidiecezji Lubelskiej. Swoje zlecenia wykonuję pełnoklatkowymi aparatami marki Nikon.

Dlaczego fotografia ślubna? Lubię kontakt z ludźmi i nowe wyzwania, lubię szukać ciekawych kadrów. Na zdjęciach chcę utrwalać najważniejsze chwile, których sami czasem nie możemy dostrzec . Oczywiście jestem też otwarty na inne propozycje i nie ograniczam się tylko do fotografii ślubnej.

Wszystkie moje zdjęcia są poddane obróbce i nigdy nie oddaje takich, których mógłbym się wstydzić. Staram się pracować nad sobą i udoskonalać swoje umiejętności. Każdy reportaż to nowe wyzwania oraz nowe doświadczenia, staram się aby każdy kolejny był coraz lepszy.

Zainteresowanych zdjęciami i ofertą zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Oferuję bezstresową współpracę w przyjemnej atmosferze.

ZAMKNIJ